City Bil AS

Adresse: Malergaten 1, 3117 Tønsberg
(Se kart nederst på siden)
Hovednummer / administrasjon: 47 88 40 00
E-post: Benytt skjemaet nedenfor

Se nedenfor for direktenummer
til våre avdelinger.

Åpningstider

Vi holder stengt på lørdager i sommer
– fra 1. juli til og med 12. august

Salgsavdeling
Mandag – fredag: 08:00 – 16:00
Lørdag: 11:00 – 14:00

Delelager
Mandag – fredag: 07:30 – 15:30
Torsdag: 07:30 – 15:30
Lørdag stengt

Verksted/Skadeavdeling
Mandag – fredag: 07:30 – 15:30
Lørdag stengt

Kontaktskjema

Følg oss på Facebook

Salg / ledelse / administrasjon

Jørn Kjønnerød

Jørn Kjønnerød

Salgssjef

Telefon: 90 14 87 26
E-post: kjonnerod@citybil.no

Stein Are Fjeldberg

Stein Are Fjeldberg

Ansvarlig Renault

Telefon: 48 94 49 78
E-post: fjeldberg@citybil.no

Per Arne Berg

Per Arne Berg

Ansvarlig bruktbil og Mitsubishi

Telefon: 99 47 00 22
E-post: berg@citybil.no

Jim Gjertsen

Jim Gjertsen

Ansvarlig Kia

Telefon: 45 21 10 65
E-post: gjertsen@citybil.no

Thor Didrik Borg

Thor Didrik Borg

Daglig leder

Telefon: 91 82 87 70
E-post: borg@citybil.no

Harald Jensen

Harald Jensen

Disponent

Telefon: 90 17 04 23
E-post: jensen@citybil.no

Svein Helge Skjerdal

Svein Helge Skjerdal

Ansvarlig garanti, alle merker

Telefon: 48 27 13 17
E-post: skjerdal@citybil.no

Tone Rygh

Tone Rygh

Regnskap

Telefon: 95 01 08 69
E-post: regnskap@citybil.no

Merete Myrstad

Merete Myrstad

Regnskap

Telefon: 90 91 19 87
E-post: merete@citybil.no

Verksted

Direktenummer: 95 96 36 35

Tor Ivar Olsen

Tor Ivar Olsen

Sjef for ettermarked

Telefon: 48 27 15 95
E-post: olsen@citybil.no

Christina Sivertsen

Christina Sivertsen

Kundemottaker

Telefon: 46 83 93 19
E-post: sivertsen@citybil.no

Delelager

Morten Isaksen

Morten Isaksen

Delesjef

Telefon: 48 27 13 17
E-post: isaksen@citybil.no

Jan Otterbech Larsen

Jan Otterbech Larsen

Delemedarbeider

Telefon: 48 26 87 87
E-post: larsen@citybil.no

City Bil AS

Malergaten 1
3117 Tønsberg
Del dette