City Bil AS

Besøksadresse: Malergaten 1, 3117 Tønsberg
(Se kart nederst på siden)
Fakturaadresse: Pb 96, 3110 Tønsberg
Hovednummer / administrasjon: 47 88 40 00
E-post: Benytt skjemaet nedenfor

Se nedenfor for direktenummer
til våre avdelinger.

Åpningstider

Salgsavdeling
Mandag – fredag: 08:00 – 16:00
Torsdag: 08:00 – 18:00
Lørdag: 11:00 – 14:00

Delelager
Mandag – fredag: 07:30 – 15:30
Lørdag stengt

Verksted/Skadeavdeling
Mandag – fredag: 07:30 – 15:30
Lørdag stengt

Kontaktskjema

Følg oss på Facebook

Følg oss på Instagram

Salg / ledelse / administrasjon

Thor Didrik Borg

Thor Didrik Borg

Daglig leder

Telefon: 91 82 87 70
E-post: borg@citybil.no

Jørn Kjønnerød

Jørn Kjønnerød

Salgssjef

Telefon: 90 14 87 26
E-post: kjonnerod@citybil.no

Stein Are Fjeldberg

Stein Are Fjeldberg

Ansvarlig Renault

Telefon: 48 94 49 78
E-post: fjeldberg@citybil.no

Per Arne Berg

Per Arne Berg

Ansvarlig bruktbil og Mitsubishi

Telefon: 99 47 00 22
E-post: berg@citybil.no

Harald Jensen

Harald Jensen

Disponent

Telefon: 90 17 04 23
E-post: jensen@citybil.no

Anne-Margrethe Vermelid

Anne-Margrethe Vermelid

Regnskap

Telefon: 90 91 19 87
E-post: vermelid@citybil.no

Mette Fardal

Mette Fardal

Økonomiansvarlig

Telefon: 95 11 15 45
E-post: fardal@citybil.no

Verksted

Direktenummer: 90 14 13 74

Andre Skjerdal

Andre Skjerdal

Sjef for ettermarked

Telefon: 99 42 77 60
E-post: skjerdal@citybil.no

Anton Gustafsson

Anton Gustafsson

Verksmester

Telefon: 90 02 68 08
E-post: Anton.gustafsson@citybil.no

Vighild Svorstøl

Vighild Svorstøl

Ansvarlig garanti, alle merker

Telefon: 94 17 50 06
E-post: garanti@citybil.no

Delelager

Morten Isaksen

Morten Isaksen

Delesjef

Telefon: 48 27 13 17
E-post: isaksen@citybil.no

Jan Otterbech Larsen

Jan Otterbech Larsen

Delemedarbeider

Telefon: 48 26 87 87
E-post: larsen@citybil.no

City Bil AS

Malergaten 1
3117 Tønsberg
Del dette